4. Köyceğiz Sokak Yoga Günleri

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Köyceğiz Sokak Yoga Günleri tüm bu yoga sevenleri 2 – 6 Ekim 2019 tarihinde Köyceğiz’e bekliyor.

Köyceğiz Sokak Yoga Günleri Festival hakkında detaylı bilgiyi festivalin facebook sayfasından öğrenebilirsiniz.

Festival Facebook Sayfası

Bu yazı tamamen festivali bilgilendirme amaçlı olarak yazılmıştır. Web sitemizin festival ile her hangi bir bağı bulunmamaktadır.

Köyceğiz Sokak Yoga Günleri Festival Programı

1 Ekim Salı

Açılış Gecesi
20:00 BÜYÜKLERE TEKAMÜL YOLUNDA MASALLAR – Tuğba Ayata
21:00 SEMA – Kybele Sibel Limberg

2 Ekim Çarşamba

06:30 – 08:00 YOGA – Ferhan Yüksel
06:30 – 08:00 QİGONG – Ali Erdinç
09:00 – 10:00 KARATAHTAKahvaltı

10:15 – 11:45 TOPRAK ELEMENTİ Qİ GONG UYGULAMALARI ve ENERJİ SAĞLIĞI; Qİ SAGE ve J.SHİN ŞİFA TEKNİKLERİ – Ali Erdinç
10:15 – 11:45 MOKSHA SATSANG – Senem Kalender
10:15 – 13:00 MEDİTATİF KOLEKTİF RESİM ÇALIŞMASI – Leyla Sabah
12:00 – 13:30 HOLİSTİK YOGA – Waterloolily
12:00 – 13:30 HORMON YOGA TERAPİ – Neslihan GüzeyÖğle arası

14:30 – 15:45 ÖZGÜR OLSAYDIK NASIL OLURDU? – Çağıl Anıkyöş
14:30 – 15: 45 THAİ MASAJ – Deniz Ünal
16:00 – 17:30 PRATYHARA – YOGA – Eda Ercan
16:00 – 17:30 DOĞAL OLAN ÖZGÜR OLANDIR – YOGA – Celil Şengün
16:00 – 17:30 HAMAK YOGASI – Çağla Gürsoy
17:45 – 19:15 YOGA – Tuğba Ayata
17:45 – 19:15 YİN YOGA – Ulca Gökhun
20:00 – 21:30 TÜRKİYE ve DÜNYADA YOGA ve YOGA EĞİTMENLİĞİ – FORUM
Moderatör: Bora Ercan

3 Ekim Perşembe

06:30 – 08:00 YOGA PRANAYAMA – Svetlana Aktan
06:30 – 08:00 QİGONG – Ali Erdinç09:00 – 10:00 KARATAHTA

Kahvaltı

10:15 – 11:45 BEDENİN DİLİ – Aslı Tamaç
10:15 – 11:45 HAZMETME MEKANİZMASI OLARAK BEYİN: BIRAKMAK TUTMAKTIR 1 – Mehmet Arap
12:00 – 13:30 BEDEN ve RENKLERİ – YOGA – Aslı Tamaç
12:00 – 13:30 BEL VE BOYUN AĞRILARI İÇİN YOGATERAPİ – Yasemin ÜnalÖğle arası

14:30 – 15:45 EVDE YOGA 101 TEORİ – Gözde Uysal
14:30 – 15:45 SAMPRAPTİ ve MARMATERAPİ – Gamze P. Bozacı
16:00 – 17:30 EVDE YOGA 101 PRATİK – Gözde Uysal
16:00 – 17:30 ACCESS FARKINDALIK SOHBETİ – Kybele Sibel Limberg
16:00 – 17:30 GAYATRİ YOGA – Senem Kalender
16:00 – 17:30 HAMAK YOGASI – Özgen Aditi
17:45 – 19:15 YOGADANS – Kirtana Yasemin
17:45 – 19: 15 YOGA – Ulca
20:00 – 21:30 TÜRKİYE ve DÜNYADA YOGA ve YOGA EĞİTMENLİĞİ – FORUM
Moderatör: Bora Ercan

4 Ekim Cuma

06:30 – 08:00 GELENEKSEL HATHA YOGA – Didem Bilge
06:30 – 08:00 QİGONG – Ali Erdinç09:00 – 10:00 KARATAHTA

Kahvaltı

10:15 – 11:45 HARİTAMIZDAKİ SATÜRN; ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜN ANAHTARI – Ülgen Karaaslan
10:15 – 11:45 AYURVEDHARMA – Aslı Can
10:15 – 11:45 HAZMETME MEKANİZMASI OLARAK BEYİN: BIRAKMAK TUTMAKTIR 2 – Mehmet Arap
12:00 – 13:30 GELENEKSEL YOGA – Ahu Başer
12:00 – 13:30 YOGA – Elif Balakbabalar
12:00 – 13:30 SANDALYE YOGASI – Medine TunaÖğle arası

14:30 – 15:45 YOGA TERAPİ TEORİK – Mudita Günce Taşpınar

16:30 – 17:30 YOGA TERAPİ PRATİK – Mudita Günce Taşpınar
16:00 – 17:30 YOGA – MOKSHA & MUKTİ HARMONY – Meral Baltacı & Nimet Agah
17:45 – 19:15BİLEN KALP – KUNDALİNİ YOGA – Esra Pulak
17:45 – 19:15 BUDOKON – Waterloolily20:00 – 22:00 MEDİTASYON – SATSANG – KİRTAN – Hamsa Saraswati

5 Ekim Cumartesi

06:30 – 08:00BİLEN KALP – KUNDALİNİ YOGA – Esra Pulak
06:30 – 08:00 QİGONG – Ali Erdinç09:00 – 10:00 KARATAHTA

Kahvaltı

10:15 – 11:45 ERİL ve DİŞİL ENERJİMİZLE TANIŞMA ve BU ENERJİLERİN DENGELENMESİ ile BÜTÜNLÜĞÜN SAĞLANMASI – Semin Erdinç
10:15 – 11:45 AYURVEDA’DA GÜNLÜK RUTİNLER – Elif Balakbabalar
12:00 – 13:30 SU GİBİ ÖZGÜRCE AKMAK – YOGA VİNYASA – Esin Pekpak
12:00 – 13:30 NEFES – Reysam Balkan
12:00 – 12:45 Hareketli Meditasyon – Sinem AkatÖğle arası

14:30 – 15:45 AROMATERAPİ ve KOKU FİZYOLOJİSİ – Hatice Elif Yazıcı
14:30 – 15:45 BİLGELİK ve FARKINDALIK – Özerk Pınarli
14:30 – 15:45 CESARET – Ruhan Maral
16:00 – 17:30 YOGA – HANUMANASANA – Pembe Sünger
16:00 – 17:30 KUNDALİNİ YOGA – Deniz Yalım Kadıoğlu
16:00 – 17:30 HAMAK YOGASI – Hamsa Saraswati
17:45 – 19:15 YOGA – Gamze P. Bozacı
17:45 – 19:15 DANS DOĞAÇLAMA – Senem Kalender
17:45 – 19:45 ACROYOGA – Muhammed Yunus Kürk
21:00 – 22:00 KAHKAHA YOGASI – Ayla Karausta
21:00 – 22:00 BİRLİKTE DÜŞÜNME ve TARTIŞMA ATÖLYESİ – Sema Çakır

6 Ekim Pazar

06:30 – 08:00 BİLEN KALP – KUNDALİNİ YOGA – Esra Pulak
09:00 – 10:00 KARATAHTAKahvaltı

10:15 – 11:45 OMURGA SAĞLIĞINDA YOGA – Seda Ulusoy
10:15 – 11:45 YOGA SUTRALAR – Didem Bilge
12:00 – 13:30 AROMATERAPİ ve AYURYOGA – Burcu Tunalı & Sevil Ağaoğlu
12:00 – 13:30 ELEMENTAL VİNYASA ‘OM NAMAH SHİVAYA’– Gülin ZeytunluÖğle arası

14:30 – 15:45 AY DÜĞÜMLERİ: KADERSEL YÖNÜMÜZ – Yıldız Öztürk
14:30 – 15:45 ÖZGÜRLÜĞE GİDEN YOL: BİLİNÇLİ İLETİŞİM ve ÇAKRALAR – Semiye Ontaş
14:30 – 15:45 ÇOCUK YOGASI – Hülya Yılmaz
16:00 – 17:30 YOGA – Hande Keçeci
16:00 – 17: 30 BUDOKON MOBİLİTY & YİN YOGA – Sinem Akat
16:00 – 17:30 Drama – Iraz Keskin
17:45 – 19:15 NEFES – Reysam Balkan
17:45 – 20:15 MANTRA – MEDİTASYON – YOGA AKIŞ – Muhammed Yunus Kürk 21:00 – 22:00 GÖNÜL ÇEMBERİ BİRLİK DANSI

Okumanızı Önerdiğimiz Diğer Yazılarımız

Doğru Nefes Youtube Kanalı

Meditasyon | Nefes | Yoga üzerine sizler için hazırladığımız videolarımız için youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.